BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiti | 

intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 27
Orașul : Campulung Muscel
Data de inscriere : 21/08/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Mier 24 Sept 2008, 22:29

CAPRA LOOL lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140
Varsta : 25
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Mier 24 Sept 2008, 23:06

Eu oi mai fi cum oi mai fi da KIKI e sobolan =)))))))))))))))))))))))))))))))))))), probabnil asta o fi la chinezi =))....scorpion=capra Smile) si la varsator=sobolan Smile)))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 14/09/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Mier 24 Sept 2008, 23:08

bah dak va zik k vin io mie k inchideti topicu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .... bah dak e sa merem la un fotbal Smile) am echipa cu soim afro afro bounce bounce bounce
Sus In jos
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Mier 24 Sept 2008, 23:12

stai ma io va zik de fotbal si nebunu nare o treaba ... da lasa ma k il iau la mine in poarta, deci am echipa cu soim si nebunu (Urko Pardo) bounce bounce bounce
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 00:08

BA PuTza ca alias nu ti se potriveste ... deja ai inceput sa suferi cu fotbalul crezi ca ne jucam fifa in curtea scoli noi ca tine ? pai tu la 1.40 de metri si noi la 1.80 - 1.90 de metri....ce fotbal mai e asta?ca ne jucam cu mingea pe sus si voi sariti ca iepuri bounce joaca fifa ca aia e de tine bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 10:45

2nd a scris:
BA PuTza ca alias nu ti se potriveste ... deja ai inceput sa suferi cu fotbalul crezi ca ne jucam fifa in curtea scoli noi ca tine ? pai tu la 1.40 de metri si noi la 1.80 - 1.90 de metri....ce fotbal mai e asta?ca ne jucam cu mingea pe sus si voi sariti ca iepuri bounce joaca fifa ca aia e de tine bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Bah nebunule din coceni tu ma confunzi cu soim k ala are 1.40 cu mainile sus cheers .... bah da sa merem la fotbal sa iti fac picioarele papion Twisted Evil Twisted Evil si il iau si pe kinock la mine in echipa care are 1.94 kam aja si face si rugby si sa vezi ce echipa imi fac deci: Nebunu care sufera de el (1.80 si ceva cred), io(1.74) , soim (1.40 cu mainilesus cheers ) si kinock (1.93) deci imi mai trebuie unu:))) si imi fac echipa de CL:)
Sus In jos
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 10:49

app si PuTza cred ca e porecla ta si ma confunzi :-??...:-"
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 10:57

Alias vezi ca nu faci bine ca poate ma ia si pe mine nebunu in echipa si poate joc eu cu toti rugby Smile))....Smile)) nu's asa inalt decat 1,86, dar la tonaju meu va sparg pe toti Smile))
Sus In jos
J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 27
Orașul : Campulung Muscel
Data de inscriere : 21/08/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 14:42

si mai vin si eu care sunt la lupte.... :-@ mi-ar placea sa ma joc 1pic cu voi lol! lol! lol! sa va arat cum se sare cu picioru la cap Smile))) =)))
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 120
Orașul : bucuresti

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 16:32

cam cat ma suferiti?Smile))
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 16:33

poate incep si yo sa sufar Smile)
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 17:06

pff mig...daca ar durea suferintza lor erau morti de mult cam bounce de pe la 2-3 luni asa

MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 17:14

Smile)))) lol! lol! lol!
Sus In jos
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 18:52

2nd a scris:
pff mig...daca ar durea suferintza lor erau morti de mult cam bounce de pe la 2-3 luni asa
vezi ma asta e norocu tau k nu doare ... defapt e si norocu nostru k dak durea erai mort demult bounce bounce bounce si aqm nu mai aveam unde sa ne jukm cs
afro
Sus In jos
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 18:53

Sc@rp1on*NrG a scris:
Alias vezi ca nu faci bine ca poate ma ia si pe mine nebunu in echipa si poate joc eu cu toti rugby Smile))....Smile)) nu's asa inalt decat 1,86, dar la tonaju meu va sparg pe toti Smile))
lasa ma k il pun pe kinock pe tine si dupa un meci o sa faceti schimbare =))))))
Sus In jos
bTF|*-GiOcKo
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 23
Orașul : Gir0c CitY :X
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 19:59

bah frate...voi atzi deviat deja mai mult de o gramada de la subiect.....de la o intrebare simpla sa ajuns la 6 pagini...=)).
nu suntetzi normali Smile)
si intrebarea mea ramane valabila....knd venitzi la tm ???
k e scump sa vin eu la buc k nebunu e scump Wink)
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 20:28

putza (ca alias nu iti mai zic) eu nu sufara ba ca tine ca daca sufeream si eu ca tine incepeam si ma laudam si eu ca tine pe forum Smile)=))) ca joc bine fotbal ... si cand colo pff Smile))=))) hai taci acum ca deja faci aburi :-j bounce

PwNeD
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 51
Orașul : Jucand cabal si cs xD
Data de inscriere : 01/08/2008

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Joi 25 Sept 2008, 22:10

alias cati ani ai???k ai zis k ai 1.74...e te anunt de aqma k am 14 ani jumate si am 1 80:)) piticule
Sus In jos
Black&White
WebMaster
WebMaster

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 97
Orașul : "In the sky"

MesajSubiect: RE:   Joi 25 Sept 2008, 23:21

gura ma legumelor,i-a hai la culcare...hai k ma duc pana la vecina de la 3 sa iau niste zahar ne auzim peste 2 ore Laughing
terminati cu atat off-topic,nu vi s-a terminat mina la pix de cand scrieți aici ??? hai Silence! ca pun șobolanu` pe voi Razz lol!

APROPO-alias745---vezi ca in poza ta de la avatar ai 2 gay,acolo Rooney il freca la coae pe ronaldo Twisted Evil Very Happy

Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Vin 26 Sept 2008, 10:52

va mai laudati mult? si yo am 2.80 am 100 de kile am facut 11 sporturi momentan fac lupte, lokal combat, wrestling,muay thai, ..ce mai e ...box, bounce bounce
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Vin 26 Sept 2008, 10:54

Eu fac laba se pune ??

Hai incheiati subiectu ca ati devenit enervanti ati deviat subiectu....parca ati vb in chat akuma...eu zic sa-l inchideti ca din cate am citit eu nu se intalneste nimeni Smile) !

Deci cel mai bine TOPIC CLOSED !
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Vin 26 Sept 2008, 11:11

totusi, poate cativa...cadem de acord undeva...cat despre subiect..e deviat de 4 pagini, mai beti apa si scrieti.
Sus In jos
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Vin 26 Sept 2008, 22:05

PwNeD a scris:
alias cati ani ai???k ai zis k ai 1.74...e te anunt de aqma k am 14 ani jumate si am 1 80:)) piticule
bravooooo:X:X:X sa fii sanatos ma da io nam in nici una dintre mese felu 2 prajini la tava bounce bounce bounce
Sus In jos
alias745
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Vin 26 Sept 2008, 22:10

2nd a scris:
putza (ca alias nu iti mai zic) eu nu sufara ba ca tine ca daca sufeream si eu ca tine incepeam si ma laudam si eu ca tine pe forum Smile)=))) ca joc bine fotbal ... si cand colo pff Smile))=))) hai taci acum ca deja faci aburi :-j bounce
da nu sufar k jok bine ma ruptule:| Wink si app sunt putzosssssssss:X:X:X:X:X bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orașul : Costangeles

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Lun 29 Sept 2008, 15:40

ba da toti sunteti capre ? Neutral bine k nu v`a pus vaci >Smile Smile) 3:-o
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic   Astazi la 02:49

Sus In jos

intalnire, pt cei din bucuresti, rog cei care fac misto si glume proaste sa stea departe de acest topic
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» News Reporter - Regulament
» Cea mai mare Comunitate SAMP
» Taxi Company - Discutii
» http://www.thewar.ro/link.php?nume=SmecherulSerban2012 Te rog acceseaza acest link

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Reclamatii/Sugestii :: Discutii generale-
Mergi direct la: