BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiti | 

:( mig e trist!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 120
Varsta : 25
Orașul : bucuresti
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: :( mig e trist!   Dum 28 Sept 2008, 23:03

ba daca nu va place postu ..faceti ce vreti, dar fiind cu unii dintre voi prieteni de 1 an si cv 2 simt nevoia sa ma consult si sa va spun si voua pt ca si voi sunteti prietenii mei buni!..., vreau sa va spun ca ma simt naspa in ultima vreme, imi vine sa ma impusc, motivul nu stiu daca e asa important sa il spun...pot sa va spun ca e vb de fata de la avatar..nu sunt nici cu ea nu am fost si nici nu vrea ea sa fie (desi incerc de 4 luni)..... spuneti mi voi ceva care sa ma faca sa ma simt mai bine. nici pe sv n am mai intrat.. nici una dintre fetele galbene din stanga nu reprezinta starea care o am ...va rog nu faceti misto.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orașul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Dum 28 Sept 2008, 23:56

Neutral i`ai spus ce simti pentru ea?
Sus In jos
Black&White
WebMaster
WebMaster

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 97
Orașul : "In the sky"

MesajSubiect: Re:   Lun 29 Sept 2008, 00:30

daca i-ai spus si tot nu vrea sincer iti spun o fi fraiera Very Happy ...stiu prin ce treci si eu am aceeasi dilema cu a mea,e plecata in italia si nu i-am spus ce simt pentru ea si se intoarce in octombrie,atunci ma iau de gat si ii spun CA O IUBESC ENORM Rolling Eyes

acuma daca ea nu vrea sa impartaseasca aceleasi sentimente cu tine eu te sfatuiesc sa uiti de ea...n-are rost,mai sunt multe femei pe lume (si mie mi-a spus cineva asta si n-a functionat Smile )

succes Embarassed

Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 00:34

daca iai spus ce simti pentru ea si ea tot nu vrea sa auda de tine...:-?? poate ii place de altu bounce

Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 09:43

MiG hai ne luam de mana ...eu i-am zisca tin la ea si tot nu prea vrea cand vrea...cand nu vrea...Neutral nebunu stie cel mai bine...sunt crek in acelasi stadiu Smile)))....ca tine ...si n-am chef de nimik decat de ea...Smile) parca's obsedat Smile)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 14:11

in primul rand va multumesc ca tratati subiectu cu seriozitate si nu va bateti joc, da i am spus ce simt pt ea...imi placea de ea de mai mult timp dar la inceputul vacantei de vara parca am innebunit, de atunci pana acum i am tot spus ce simt...bine eu sunt si umpic mai timid.., dar intr o oarece masura am trecut peste asta...i am zis si mi a zis si ea ca nu simte nimic pt mine decat sa fim prieteni f buni, mi a zis ca e cat poate de sincera cu mine, eu am inteles...si la un mom sunt mom cnd ma gandesc asa adanc...la cate i am spus...si imi vine sa renunt, dar nu pot , black asta nu inteleg yo ca mai sunt si alte fete...imi dau seama dar nu pot renunta....mai ales ca e si in aceeasi clasa cu mine...e las timpul sa decida... va multumesc inca odata ca nu v ati batut joc......
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 15:21

pana trece timpul Very Happy masturbeazate si iti trece bounce bounce bounce

Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 19:22

MiG ma jur....deci esti exact in stagiu in care sunt si eu Smile))....bine mie mia zis ca tine si ea la mine dar nu-l poate uita pe unu si plm...ala e cu alta...dar ea nu il uita si nu poate sta cu nimeni...akuma...bag pla ....Smile).....dar nici de-al draq nu ma dau batut ma tin dupa ea...Smile)...
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 19:30

=)) bv blake Smile cat despre tine mig... o sa`si dea ea seama intr`un final k`i fraierika Wink asa am patit si eu.. dar eu mi`am dat seama abea knd l`am vazut cu alta Wink dar spre bucuria mea.. nu ma uitase :X Very Happy 8->
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 19:50

da scorpion , mi a zis ca inca mai tine la fostul ei, desi s au despatit de mult, mi a zis ca acuma nu vrea pe nimeni...puuuuuuiiiiiiiiii mei Smile)
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:15

lol ? lai prins cu alta si nu iai dat papuci ? Neutral.....sa te f*** in ea de I love you ... el il si bateam :-j

2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:16

kill4puYu dar tu nu mai intri pe sv?

bTF|*-GiOcKo
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 23
Orașul : Gir0c CitY :X

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:19

si eu am patzit asja....mam desp de o fata...si dupaia knd sa bagat cu altu miam dat seama ce prostie mare am faqt ....am incercat so uit si mam bagat cu altele de ciuda k ea so bagat cu ala....si pana la urma tot cu ea sunt :X:X:X nu neam uitat dragostea :X:X:X de 1 an si cv :>:>:> ...asa k tzinete dupa ea si isi va da seama k greseste si o sa fie q tn si totu o sa fie frm :X:X:X

sa nu faci gresala care am faqto eu.....eu mam impacat cu pretena (alta era atunci ) k nu miam dat seama k ea tzinea la mn si vroia sa fie q mn...dar pana la urma la mn sa terminat fericit tot :X

povestea vietzii mele :X
Sus In jos
J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 27
Orașul : Campulung Muscel
Data de inscriere : 21/08/2008

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:42

2nd ne spunem si noi povestea de dragoste ????? Rolling Eyes I love you Rolling Eyes I love you
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:43

vai :X ce poveste romantica:X ma topesc cand o ascult am plans mai mult ca la titanic

2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:44

hai ma:X tu primu :X

2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 21:56

lasa ca postez eu :X

Neam cunoscut pe la 5-6 ani la gradinitza neam placut prin prima vedere pe urma nu neam mai vazut o vacanta intreaga:(( pe urma la scoala in a 7 a :X am stat cu ea in banca :X si iam dat primul sarut ( cu limba ) colegin din clasa erau gelosi pe noi si le placeau de ea ca avea ocheloari cu dioptri +5 :X era o spllendoare:X si eu find gelos am inceput sa ma bat cu ei. Mam batut eu contra la 11 :X iam batut pe toti mau ajutat filmele cu VanDame pe care le vazusem Mad pe urma in a 4 a :X neam culcat prima oara dupa un an a aflat maicasa 8-> si a facut plangere la politie mam dus la pscarie pe 3 ani Sad nu mam vazut cu ea Sad pe urma cand am iesit am vazuto cu altu Sad si ea cand ma vazut a inceput sa planga de fericire, sa intors la mine :X si pe la 14 ani :X mam indragostit de alta fata Mercedesa :X mam culcat cu ea din prima seara mia zis ca e virgina Wink) dar cand am bagato in loc de sange a curs checeap...am lasato dupa 3 luni ca ma insela cu alti am prinso la sosea le facea cu mana Sad...mam intors la iubita mea :X si acum la 28 ani inca ne iubim :X si trecem prin nebuni Wink) sa nu mai zis ca secretara mea :X ma iubeste in fiecare zi vine la mine in birou si imi zice ca e cald :X si sa dau drumu la aer conditionat Sad dar eu nu am si se dezbraca :X si se suie pe mine si imi zice sa o racesc si arunc cu apa pe ea si pe urma .... ne penem la treaba :X hai pa :X

B&W nu mai interpreta gresit ... ca te agiti ca pepsi asa aiurea Smile)

J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:15

Era undeva prin luna iulie anul trecut credeam ca imi cunoscusem jumatatea dar ma inselasem...dupa nici o saptamana imi taiase respiratia cu un zambet si imi spuse "Stii esti super dragut dar mie frica sa nu ma indragostesc de tine,ar fi mai bine sa rupem aceasta relatie acum!".Ce a urmat a fost crunt...Nu am iesit din casa cateva saptamani eram scarbit de felul cum se scapase de mine,faceam ce faceam si tot de ea imi aduceam aminte.Pana intr-o zi cand am iesit sa ma plimb, renuntasem la toti prietenii mei caci nu mai aveam timp decat de V,acum trebuia sa fac ceva repede, sa gasesc niste oameni cu care sa pot sta,am ales gasa care statea seara de seara aprope in fata geamului meu...asa m-am apropiat de Stefania :X:X:X,ba chiar mai mult a devenit iubirea mea. La mijlocul lunii august eu am plecat in Spania imi era dor de ea numai dupa 3 ore de la plecare nu imi puteam lua gandul de la ea...dupa 2 saptamani m-am intors ce bine era sa ii pot atinge chipul,sa ii simt sarutul,sa o am din nou langa mine.Dupa trei zile trebuia sa plec in Italia...am cunoscut acolo ofata nush exact ce ma atras la ea dar a reusit sa ma faca sa uit de Stefania...ba mai mult i-am zis ca ar fii mai bine sa ne despartim...M-am intors acasa super indragostit dar totusi parca lipsea ceva...Dupa doua saptamani distanta isi spuse cuvantul Stefania avea pe cineva....Nush de ce dar m-am bucurat...Am mers la Stefania si am vb cu ea i-am spus ce se intamplase si i-am cerut sa ma ierte daca poate,ma iertat....Am fost impreuna la bine si la rau am trecut peste obsacole cum am putut dar era cert NE IUBEAM SI NIMK NU PUTEA DISTRUGE ASTA...asa e si azi dar lucrurile s-au schimbat putin nu mai suntem impreuna dar ne iubim toti stiu asta...Ma doare sa stiu ca nu mai e a mea dar poate mai are puterea sa o ia de la iceput defapt nu sa continue cea mai frumoasa relatie din intregul univers...Nush dak ma crede cineva dar tot ce am facut gresit a indepatrtato si o data cu ea si jumatate din mine a murit...SARUTUL ei ma readucea la viata.... ALATURI DE Ea AM SIMTIT MAGIA DRAGOSTEI...7 luni am visat frumos...vreau sa dau timpul inapoi sa pot schimba unele lucruri dar nu pot...acum lupt ptr a le readuce la normal caci o iubesc cum nu am iubit pe nimeni si imi e enorm de greu fara ea!!!
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:26

nu breeeeee Smile) la inceput atunci knd zicea sa fie cu mine si eu ziceam nu... dup`aia a fost cu alta fata... si knd am vazut.. incepusem sa`mi dau seama... k tin la el... si k n`am procedat bine... si m`am bagat repede in seama dup`aia SmileVery Happy poai knd am intrat ultima oara pe cs nu mergea serverul si d`atunci n`am mai jukt cs :-?? da mai intru eu .. nu scapati de mine... si sunt prezenta aici mereu :X Smile) ma rog.. aproape mereu Very Happy
acum stati asa sa citesc si eu povestioarele Smile)
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:28

nici la scoala nu am citit atat Very Happy

J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:29

Te iubesc puyu :X:X:X mai ales ca sunt burlac la ora asta Smile) =)) Very Happy !! !! 2nd imi pare rau.... !!!! Very Happy
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:35

zi`mi id`u lu stefania sa`i arat forumul =)))

james credeam k termini si tu cum se termina toate povestioarele de amorezati Smile "si`au trait fericiti.... Smile)

noi sa fim sanatosi Wink

si eu sunt burlaca Smile pe langa faptul k ma cheama burlacu =)) m`am despartit si de prieten AZI dupa 3 ani Smile) ieee :-j ~X( ~X( Smile nu`i nimik acum POATE o sa`si dea si el seama.. cum ziceam si mai sus.. noi sa fim sanatosi :-j
sa revenim totusi la "prietena" lu MiG :/ 8-|

Ultima editare efectuata de catre kill4puYu in Lun 29 Sept 2008, 22:52, editata de 2 ori
Sus In jos
J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:37

misto nu ??? Very Happy :X:X:X
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:40

ba sa va *** pe amandoi...voi rpd cu gagici ...si va dati mari Neutral...bag picioarele ciudate sunt fetele Sad

Edited by Black&White: Ai grijă la limbaj,regulile sunt și pentru tine Wink
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Orașul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   Lun 29 Sept 2008, 22:43

hai k deraiatzi coae Smile))) dao dreaq de iubire Smile) apucativa de cs hai bft Smile

MesajSubiect: Re: :( mig e trist!   

Sus In jos

:( mig e trist!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Reclamatii/Sugestii :: Discutii generale-
Mergi direct la: