BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiți | 

reclamatie!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
sNaKe
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 11/08/2008

MesajSubiect: reclamatie!   Mar 12 Aug 2008, 09:50

reclamatia mea nu e impotriva unor admini dar nici odata cand e nevoie de un admin nu este pe server aproape nicioadata admin!luati si voi o masura ptr ca isi fac codatii de cap Exclamation sa nu ma luati in nume de rau dar asta e adevaru nu prea intra adminii pe sV:|dar daca intra stau 10 min si daca la spui ca X e codat nu ia nici o masura ba chiar iti da si llama si iti zice sa taci Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
mda
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie!   Mar 12 Aug 2008, 14:07

Pentru ca daca intra un admin pe serv toti playerii ii sar in cap de x si y ca sunt codati adik cel putin jumate din serv ...care in proportie de 99 % sunt acuze nefondate si spuse gen " mia dat head prin perete e codat ..sau ma omorat prin cutie ban ca are wall " . Mereu e un admin pe serv cel putin 80 % din timp si ca da lama sau gag astia care comenteaza ar trebui banati 100 min pt ca nu intra pe serv sa citeasca regulile decat intra si vor ca adminii sa faca ce zic ei .
Sus In jos
PwNeD
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 51
Orașul : Jucand cabal si cs xD
Data de inscriere : 01/08/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie!   Lun 25 Aug 2008, 09:48

"mda" ai dreptate.. dak playeri considera k un jucator este codat ar trebui sa se puna spec cu /spec si sa faca un demo.
Apoi sal posteze pe site cu numele si ipiu jucatorului si dak are vreun cod acela isi va lua ban. Exclamation
E adevarat k si adminii ar trebui sa se uite la plangerile jucatorilor, adika sa se uite dak e codat...da nici chiar asa tot serveru sa aiba un "x" si "y" codat...
Snake fa demo si isi va primi ban ala

Edited by PwN: KIKI as vrea sa fiu de accord cu tine..da de exemplu azi dim nu era admin si intrase un codat..si p mess?? cucu nu era nimeni..adika in cazul in kre nu sunt admini si nu ii poti chema ce faci?? affraid

Edite by pWn: viola...azi dim nu erai knd eram yo ...era km pe la ora 8 ...era unu kre dadea prin pereti cu hedurile ... uneori stia k suntem akolo si alteori nu stia..da tot ne lua prin cutii..
era km greu sati dai seama dak era codat sau nu ..am incercat sa fac demo..da nu prea a iesit nmka... santa rendeer in rest nu prea kred k erau codati...toti ziceau k avea unu aim k dadea numai hs... Sarmalutza.Emo parka...da` navea nmka

Ultima editare efectuata de catre PwNeD in Lun 25 Aug 2008, 11:16, editata de 2 ori
Sus In jos
KIKI
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 45
Varsta : 32
Data de inscriere : 08/08/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie!   Lun 25 Aug 2008, 10:14

nu stati spec si nu faceti demo pt k nu rezolvati nimik. daca aveti impresia ca cineva are cod, chemati un admin in caz k nu e nici unu pe serv, si atat. daca e deja cineva pe serv, spunetii ca X are cod, si atat. nu va apucati sa injurati, sa amenintati sau si mai rau, sa va bagati voi cod ca sa dovediti nush ce... adminii isi fac bine treaba, iar daca un admin considera ca nu este cazul sa ii faca lui X poze, e hotararea lui.... si atat.
Sus In jos
bTF|*-GiOcKo
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 24
Orașul : Gir0c CitY :X
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie!   Lun 25 Aug 2008, 11:07

am si eu o intrebare .... azi dim cine era codat ?? ca eu cand am intrat toti ati sarit cu gura ca x si y sunt codati ...la 2 leam facut poze ....si surpriza ...nu'sz codat i:| ....mai invatati sa deosebiti codatii ca dupa voi o sa fac toata ziua poze Neutral

edit : " viola...azi dim nu erai knd eram yo ...era km pe la ora 8 ...era unu kre dadea prin pereti cu hedurile ..."
pwned ala arunca cu capuri dupa voi ??Smile)) ("era unu kre dadea prin pereti cu hedurile") (head = cap )
era criminal si le taia capu sau carei buba??Smile))
si app...eu am intrat pe la 11 cand mam trezit Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: reclamatie!   

Sus In jos

reclamatie!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Reclamatii/Sugestii :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: