BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiți | 

Admin ofricos...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
0_o)GoE
Vizitator

MesajSubiect: Admin ofricos...   Joi 14 Aug 2008, 09:08

Deci....am jucat pe svr-ul: best.monynet.ro si un admin cu nick-ul: Blake... mia facut poze crezund ca am wall...Blake: "Hai pe mess sami dai pozele"(sau ceva de genu a zis,nu mai tin minte excat)..Eu: "Ok"... pe mess... Blake: "Dami pozele acum"....Eu: "Ok...Ast"...(si am cautat pozele si nu aveam nicio poza pe svr-ul: best.monynet.ro)..Eu: "Esty sigur ca miai facut poze???"... Blake: "Da te-am facut,le dai sau nu,ca nu sta pe mess"...Eu: "Jurate u ca miai facut poze???"... Blake: "Hai mars in gatu matii,ai ban"... Eu "Ba ianinte dami formul la svr;),pls !!!"... Blake: " !!! Sa mio sugi".
Si mia dat ban permanent...
Si jur ca nu am nicio poza in pc cu svr-ul: bestmonynet.ro...
As vrea sa misa scoata ban-ul si sa mi se fac poze din nou ca sa se convinga ca nu am wall si ca joc destul de bn...
Sau ziceti voi cum sa procedam si ce sa facem...
Dar va spun o sa pierdeti multi Playerii cu acest admin care e cam ofticos...Parerea mea

Ms si sper sami rasp !!! Sall si Bafta all !!!
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 26
Orașul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Joi 14 Aug 2008, 09:42

ba copile eram si eu pe server atunci si tia zis sa dai pozele.Nu ai cum sa nu gasesti pozele !! nu ai vrut sa le dai pt ca esti codat .... soarta ... suporti consecintele ... si nu mai fa 1000 de posturi,unul ajunge
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140
Varsta : 25
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Joi 14 Aug 2008, 09:57

Mah pustiule mai usor cu topicurile ca nu stam noi sa stergem dupa tine, este exact cum ai spus tu te-am injurat pe mess, deoarece mai enervat, tu ma crezi atat de tampit incat sa te injur daca stiam ca nu ai coade, dc crezi ca mai am admin?
Pe de alta parte ma iei "INJURATE CA MI-AI FACUT POZE", asa ai invatat sa vb la scoala, ca eu nu am invatat sa vorbesc asa dar ti-am rapsuns pe limba ta sa intelegi, m-am gandit ca daca o sa-ti vb frumos nu o sa ma intelegi.

Daca nu crezi ca ti-am facut poze uite o poza ca stiam ca se va ajunge aici : http://www.fileshare.ro/600255811.28 (apesi click si dai DOWNLOAD)

Data viitoare dai si tu REPLY sau EDIT ...ca sa nu iei BAN si pe forum.
Sus In jos
KIKI
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 45
Varsta : 32
Data de inscriere : 08/08/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Joi 14 Aug 2008, 13:19

Mr. Goe.... pozele nu sunt cu numele de bestmonynet... pozele le gasesti in folderul unde ai instalat counterul, cu numele hartii pe care te aflai.... dar banuiesc k ti-a explicat Blake asta...... Daca cumva le gasesti si sunt ok, ti se va scoate banul. Iar pe viitor invata sa vorbesti frumos k sa ti se vorbeasca frumos.....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 29
Orașul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Joi 14 Aug 2008, 22:13

ce amuzant e.. a mai avut si tupeu sa faca reclamatie Smile am mai auzit pe unii spunand ca joaca "destul de bine" dar nu stiu unde se salveaza pozele Smile ce scuze penibile.. pfff Very Happy lol!

eh.. ma refeream k astea oricum sunt scuze... cum sa joci asa de bine cs... si de ceva timp.. si sa nu stii unde sunt pozele... cum a facut si goe de altfel.. k nu le are Very Happy Razz

Ultima editare efectuata de catre kill4puYu in Vin 15 Aug 2008, 11:42, editata de 1 ori
Sus In jos
KIKI
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Vin 15 Aug 2008, 11:37

kill4puYu a scris:
ce amuzant e.. a mai avut si tupeu sa faca reclamatie Smile am mai auzit pe unii spunand ca joaca "destul de bine" dar nu stiu unde se salveaza pozele Smile ce scuze penibile.. pfff Very Happy lol!

nu sunt obligati sa stie unde se salveaza pozele.... putem sa le explicam si noi pe mess inainte sa le dam ban.....
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Vin 15 Aug 2008, 12:12

Cum sai spui daca el zice "mah eu nu gasesc nicio poza" , "Injurate ca mi-ai facut poze", aici ma scos din sarite si oricum garantez ca era codat...

ANYWAY TOPIC CLOSED !!!
Sus In jos
Black&White
WebMaster
WebMaster

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 98
Orașul : "In the sky"
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Vin 15 Aug 2008, 14:38

0_o)GoE a scris:
Deci....am jucat pe svr-ul: best.monynet.ro si un admin cu nick-ul: Blake... mia facut poze crezund ca am wall...Blake: "Hai pe mess sami dai pozele"(sau ceva de genu a zis,nu mai tin minte excat)..Eu: "Ok"... pe mess... Blake: "Dami pozele acum"....Eu: "Ok...Ast"...(si am cautat pozele si nu aveam nicio poza pe svr-ul: best.monynet.ro)..Eu: "Esty sigur ca miai facut poze???"... Blake: "Da te-am facut,le dai sau nu,ca nu sta pe mess"...Eu: "Jurate u ca miai facut poze???"... Blake: "Hai mars in gatu matii,ai ban"... Eu "Ba ianinte dami formul la svr;),pls !!!"... Blake: " !!! Sa mio sugi".
Si mia dat ban permanent...
Si jur ca nu am nicio poza in pc cu svr-ul: bestmonynet.ro...
As vrea sa misa scoata ban-ul si sa mi se fac poze din nou ca sa se convinga ca nu am wall si ca joc destul de bn...
Sau ziceti voi cum sa procedam si ce sa facem...
Dar va spun o sa pierdeti multi Playerii cu acest admin care e cam ofticos...Parerea mea

Ms si sper sami rasp !!! Sall si Bafta all !!!

Ma frate voi ce nu vedeti,scrie mare acolo am subliniat cu galben,unde vedeti voi ca scrie "Injurate ca mi-ai facut poze"??Eu nu vad,poate sunt eu chior!? What a Face Shocked

Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Vin 15 Aug 2008, 16:56

Nu mai garantati asa usor ca sunt toti codati.... Am mai vazut pe unii care imi cereau sa dau ban numai pt ca apasa unii DEL, INSERT,.... Neutral
Explicati-le frumos pe mess ce poze trebuie sa va dea, si daca nici atunci nu le dau.... le da-ti ban. Nu toti stiu care e treaba cu pozele Nici eu nu stiam prima data cand mi s-au facut poze, dar mi-a explicat si mie cineva si acum am ajuns sa fac eu poze la altii. Aveti rabdare cu incepatorii si nu ii considerati codati decat dupa ce se dovedeste ca asa e. Dati-le macar o sansa sa demonstreze ca poate ne mai inselam si noi cand facem poze...
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Vin 15 Aug 2008, 17:54

A zis "INJURA-TE" pe mess nu a zis jurate X( eu stiu foate bine ce am vorbit cu el....daca era om calumea zicea si el frumos : Admin eu nu stiu unde se afla pozele, imi poti spune si mie ?
E o diferenta si daca mi-ar fi zis "Jura-te", ala e comportament...dar asta e, el a zis "INJURA-TE".

Deci ban-ul ramane TOPIC CLOSED !!!
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Vin 15 Aug 2008, 19:30

hai bine ma gata poate nu ai citit bine nu mai faceti atat tam tam pentru nimic !!!
si vorbiti frumos pe mess (daca va injura dati ignore direct nu va injurati cu ei)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   

Sus In jos

Admin ofricos...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Reclamatii/Sugestii :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: