BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiti | 

Admin ofricos...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
0_o)GoE
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/08/2008

MesajSubiect: Admin ofricos...   Lun 18 Aug 2008, 02:10

sall...
In primul rand: E bn ca sunt uniti adminii pe acest svr si sar unu pt altul...
In al 2-lea rand: joc cs de 3 ani si in 3 ani nu credeti ca invatam si eu unde se salveaza pozele dupa ce iti face un admin poza ???
IN al 3-lea rand: Unde ati vazut voi ca am zis ca nu stiu unde sa caut/gasesc pozele ??? Sau ca joc cs de ceva timp ???
In al 4-lea rand: Eu zic ca el nu stie sa foloseasca adminul ala pe care il are,cand mia facut poze,sa blocat pc si a iesit din cs,dc sa blocat si a iesit din cs ???..Ast sa imi ziceti voi asta ca poate voi stiti mai bn decat mn,ca tot vad ca sariti cu gura mare si degaba;)
In al 5-lea rand: Nu sunt "copil",nu sunt "pusti",nu sunt ce oti mai fi zis voi si vb si voi frumos,ca eu unu nu cred ca vam vb cum ati vb voi cu mn.adik: mie nu mia placut cum vati adresat...
Aaa,si are DREPTATE Kiki,nu mai bagati asa usor mana in foc ca sunteti siguri ca is codat...
Imi dau cuvantul ca nu am avut cod...dar ori cum nimeni nu ia in considerare "Cuvantul meu"...asa e cand un player care joaca mai bn ca un admin,si e normal ca ceilalti adminii sa tina tot cu admin-ul...
Da stai linistit Blake cu admin-ul tau acolo ca nu o sa mai incerc sa va conving sami scoateti banu si sa va demostrez ca nu am avut nici pic de cod...
Da ma bucur ca macar Blake&White a observat ceva in ce am scris,ms B&W si baf...

Sall all si deschideti ochii mai mult si cum a zis si mai multa rabdare fratilor ca este doar un simplu joc !!!
Tey tey,
GoE
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orašul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Lun 18 Aug 2008, 10:58

din moment ce ai apucat sa ii iei id`ul nu cred ca ti s`a blocat pc`u exact cand ti`a facut poze Wink si nu tinem cu adminu... numai ca el are o dovada ca ti`a facut poze si nu i le`ai dat. Daca nu ne arata poza poate nu mai aveai ban acum. Si daca ai fost putin atent pana si KIKI a zis sa pui pozele aici si ti se va scoate banu`.. da daca nu le ai... soarta. si nu mai posta de n ori, daca era sa ti se scoata banu`, ti se scotea pana acum Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140
Varsta : 25
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   Lun 18 Aug 2008, 13:28

Bine mai "maturule", e prima oara de cand am admin si de cand joc counter strike si sa aud ca se blocheaza PC de la niste poze...sau poate sa blocat din cauza coadelor, treaba e ca u in prima cerere nu ai precizat nimik de bllocararea PC-ului..., si in privinta cs-ului iti garantez ca nu ma faci nici cu coade, eu am facut poze doar ca ma rugat un player, ca scorul tau era praf aveai si u cu 2-3 frage in plus de death-uri...bine ca ma rugat ca asa scapai nepedepsit, si nu mai face atatea TOPICURI ca vei primi ban si pe forum.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Admin ofricos...   

Sus In jos

Admin ofricos...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Forumul Best.MonyNet.Ro :: Cosul de gunoi-
Mergi direct la: