BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiți | 

As dori sa mi se scoata si mie banul.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
darklord00
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 16/08/2008

MesajSubiect: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 12:34

nick : Qball
ip : 89.36.56.20
Motivul banului a fost ca iam dat un head lu kidor mai aiurea dupa care mia facut poze .... dar problema e ca in timp ce mia facut el poze io am apucat sa vad ca mia facut doar prima poza dupa care mia picat curentu ce ce mi sa mai intamplat si ceva mai devreme... eh si din cauza ca mia picat curentul pozele care intre timp mi le facuse kidor ... nu mi sau salvat in calculator... si pe langa asta am intrat pe srv asta ca sa joc si sa raman pe el ( dc as intra cu wall cand 2 admini erau online.... si pe langa asta .. e adevarat ca, cu vreo 2 ore inainte am intrat cu wall dar am stat pe spectator ... doar ca sa ma uit dupa codati pt ca srvul era full de codati pe harta fy_snow si nu puteam sa joc si nu era niciun admin ... asadar imi pare rau pt inconvenientza si greseala care sa facut .... sia s dori sa mi se scoata banul . Multumesc.
19-august-2008 ora 13:15
Numele adminului care mia dat ban cred ca este Scorpyon .

Ultima editare efectuata de catre darklord00 in Mar 19 Aug 2008, 13:07, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 26
Orașul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 12:39

Bai baiatule esti fantastic X(X( . 1.Pentru ca ai slot nu trebuie sa intri deloc cu coduri si 2. SAU FACUT TOATE POZELE !! era si scorpion pe sv,tiam dat chiar si slay si tiam dat si idul.nu mai face pe prostu ca nu ti sau salvat si ca tia cazut curentu. Din partea mea nu se scoate banu !

Astept alte opinii

Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 12:48

Qball, eu am dat acel ban deoarece am vazut cu ochii mei cand s-au facut toate pozele, apoi ai primit un slay, iar dupa slay te-ai deconectat sau ti s-a deconectat netu...treaba e ca pozele tre sa fie in PC...le arati si banul se va scoate, daca nu ramane, iar cat despre slot iati adio ....nu se intra cu wall ca spectator chiar daca nu era nici un admin si chiar daca erau codati respectivii jucatori, ieseai si intrai mai tarziu ca tu sasa nu aveai ce sa rezolvi cu wall-ul spec chiar daca observai ca acele persoane au coduri sau stiu eu ce mai aveau.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
darklord00
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 16/08/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 13:01

scorpion in primul rand pozele nu sunt la mine in calculator in al doila rand cat de *sunt incult* puteam sa fiu ca sa intru cu wall in timp ce TU si cu KIDOR erati pe srv deci 2 ADMINI da... eh io cat de *sunt incult* sa fiu sa intru pe un srv care vreau sa joc pe el aveam si slot ... si ... si pe langa asta cand mia facut kidor poze io am apucat sa vad doar prima poza ca mia facuto .. si dupiaia mi sa inchis calcu instant .. dupa asta nu stiu ce sa mai intamplat in joc ... poate ca mio fi ramas jucatoru acolo ... habar nu am ... io tot ce stiu ce ca nus *sunt incult* sa intru cu wall .. si daca ar fii sa o luam pe alta cale .. si sa zic si io pe cati dintre admini am avzut cu wall si joaca zi de zi cu el... cred ca nu ar fi frumos NU ?? asa ca va rog sa ma credeti ....si sami scoateti banu ,... ca nu am jucat atattea zile aproape non stop pe srv ...ca sa imi iau ban acuma asa dintro intamplare ....nasoala ....si ca sa nu mai pot sa ma mai joc pe un srv care imi place .... cu alte cuvinte Va rog sami scoateti banul .
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Orașul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 13:17

Bai baiatule ce admini au coduri ??? X( de acum incepi sa ma enervezi
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 13:20

Daca nu-mi enumerezi admini aia de folosesc wall-ul ala zi de zi cum zici tu nu iti scot banul....ca eu nu am vazut pana akum un admin serios sa foloseasca wall-ul pe acest server, mai mult de 3 sferturi din admini avand steam, iar cel care a folosit a fost pedepsit, si chiar tu zisesi ca apucasi sa vezi prima poza...asta inseamna ca WINDOWS-ul isi salva instatnt poza in counter strike, deci macar aceea poza ar trebuii sa fie in calculator....si crede-ma ca stiu ce vorbesc, nu am nimic personal dar...nu mai incerca sa pari nevinovat cand tu imi zici mie ca...folosesti coduri pentru a vedea daca au "jucatorii coduri" .

EDIT : Si as dori si eu poza aia de o vazushi u inainte sa se ia curentul ca omisei mai sus.
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 29
Orașul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 14:06

darklord00 a scris:
nick : Qball
e adevarat ca, cu vreo 2 ore inainte am intrat cu wall dar am stat pe spectator ... doar ca sa ma uit dupa codati pt ca srvul era full de codati pe harta fy_snow si nu puteam sa joc si nu era niciun admin ... asadar imi pare rau pt inconvenientza si greseala care sa facut .... sia s dori sa mi se scoata banul . Multumesc.
19-august-2008 ora 13:15
Numele adminului care mia dat ban cred ca este Scorpyon .

pffff.. asta explica totul lol!
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   Mar 19 Aug 2008, 16:24

Ce coincidentza tia picat curentu exact cand tia facut poze :O vai !!! dar unde stai ? Smile) si oricum :-j daca iti face poze si pica curentu tot saleaza 2-3 poze ... deci concluzia este...CA AI JUCAT CODAT !!!

- Slot scos
- Ban permanent
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: As dori sa mi se scoata si mie banul.   

Sus In jos

As dori sa mi se scoata si mie banul.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Serverul Best.MonyNet.Ro #Harti Clasice :: Cerere unban-
Mergi direct la: