BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiți | 

.....slay....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 120
Varsta : 26
Orașul : bucuresti
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 17:22

mig (8/26/2008 6:15:51 AM): kid te intreb pe tine pt ca la reguli sv nu am gasit, e free game pe sv,nu?
mig (8/26/2008 6:16:14 AM): ??
eT kId (8/26/2008 6:19:43 AM): e free game
eT kId (8/26/2008 6:19:48 AM): pana la o limita
mig (8/26/2008 6:19:55 AM): ce limita
eT kId (8/26/2008 6:19:57 AM): free game dar Ts Bmb si No Camp
eT kId (8/26/2008 6:20:01 AM): si Ct defuse
mig(8/26/2008 6:20:07 AM): da ..
mig (8/26/2008 6:20:15 AM): doar asta e limita,nu?
eT kId (8/26/2008 6:20:20 AM): asta stiu atat..
mig (8/26/2008 6:20:28 AM): k

ADMIN malazor: slay Dizzorder
PTB: Runda s-a incheiat, verific echipele.
Dizzorder : DC SLLAY?

k1en : re al
malazor : numai x1
malazor : se joak
[AMXX] Yaq! (89.77.133.120,) trying to connect
Potter timed out
Dizzorder : dc?

malazor (Radio):Arunc cu Grenada [Smoke]
Dizzorder : dc?

zuki : ca suntem putini

s a intamplat la vreo 5 minute dupa ce am vb cu kid, dizzorder sunt eu, dc slay pana la urma? sper sa nu incepeti sa spuneti toti "pai daca erati pe sv nu stiu cati trebuia sa se joace nu stiu cum....si altele", vreau un rasp dc slay, aveam yo un scror mic dar nu conteaza.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 17:44

Slot scos din clipa asta, am fost pe server...daca erai baiat de treaba nu mai comentai dupa slay 5 ore....lasai postu aici pana iti explica cineva...de ce si cum si gata...nu avem nevoie de scandalagii pe server...de la un timp de vreme esti foarte ciudat...dupa ce iti datu malazor slay, incepusi sa vorbesti numai u in chatu ala dupa care iti datui gag si pauza, reconect si intrasi cu mig...si continuai sa vorbesti incontinuare....Deci SLOT scos ca sasa nul foloseai.
Si la slay a fost malazor de vina si in alta parte nu a fost ca eram 4-5 oameni la tero si 4-5 oameni la ct nu depasea si u te duceai prin B....iar noi jucam numai in A.

Iar la urmatoarea abatere ai ban sa fie clar, ai mai fost si admin si se pare ca nu ai invatat regulile nici akum ca dupa gag nu se da reconect, mai ales nu se face scandal pe server.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 18:04

ce scandal am facut mai pe sv?? si apropo nu am cerut explicatie la dc slay 5 ore, am cerut la dc gag, dupa ce am primit slay am venit pe forum, mai scorpion, si la ce abatere sa primesc ban? pt ca dau reconnect dupa ce primesc gag? pai daca nu stiu dc am primit, dc sa stau cu el? cine stie cnd ai chef sa mi l scoti, si daca era si klax pe sv , am vazut el dc nu s a bagat nici o secunda? o fi mirosit el cv necurat. pa pa. poti sa ma banezi poti sa faci ce vrei, ps: am mai avut admin dar numai am nu pt ca nu am stiut regulile pt ca i am zis lui ionut sa mi l scoata.
Sus In jos
J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 27
Orașul : Campulung Muscel
Data de inscriere : 21/08/2008

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 18:10

scopion eu zik k mig are dreptate din moment ce kid a spus klar care sunt regulile ... tero bomba ct defuse... Intzelegi ? Se foloseste prea usor slay... si eu ca admin am primit kick si imi pare rau ca nu am facut poze... Si nu cred ca a facut ceva ca sa incepi sa amenintzi cu ban asa usor , cum am fost si eu Wink lol! ...
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 18:17

daca incerc ca cer o explicatie inseamna ca vb aiurea adica comentez??? scorpion nu vreau sa fiu rau...sincer nu vreau...vb f f serios (poate ca nu ma crezi) dar sincer nu cred ca ne stim de asa mult timp ca sa vezi daca sunt de treaba sau nu.
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Orașul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 18:29

am zis , dar daca erau putini si se juca numai x1 ... si el s-a dus X2 .. de aia a luat slay !
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:02

Iar eu i-am dat gag ca nu mai inceta de nu il intreba pe malazor de enspe miii de ori dc slay si unelke cuvinte i le si cenzura si i-am dat gag, dupa gag a dat reconnect...si eu asa stiu ca e rugula ca dupa gag nu se da reconnect si nu se schimba numele si incepe sa intre pe pe sv dc gag si alte astea...
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:06

CUM NAIBA POTI SA ZICI ASA CV?? maaaaaai "Iar eu i-am dat gag ca nu mai inceta de nu il intreba pe malazor de enspe miii de ori dc slay si unelke cuvinte i le si cenzura" IN PRIMUL RAND il intrebam pe malazor de enspe mii de ori dc mi a dat gag CREZAND CA MI A DAT EL, IN AL 2 LEA RAND, dc se da gag pt ca cer un raspuns??,i! IN AL 3 LEA RAND! mi a cenzurat de 2 ori SI NU MI A CENZURAT UNELE CUVINTE , ca nu am inceput sa il injur.!!! yo m am limitat la: "dc gag" si "...ti am facut reclamatie pe forum"... si cred ca se vede clar in al 2 lea post al meu de la sectiunea reclamatii , frate ori nu vreti sa vedeti adevarata fata a subiectului ori v ati nascut ieri
!!
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 29
Orașul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:21

MiG a scris:
ps: am mai avut admin dar numai am nu pt ca nu am stiut regulile pt ca i am zis lui ionut sa mi l scoata.
lol! lol! lol! lol! lol!

bai MiG cum poti sa minti in halul asta cand tu intrai pe server numai sa ceri admin!! ca slotul iti statea in gat! hai frate lasa`ne!

si dupa parerea mea, nu ai primit degeaba slay scratch scratch

frate ma lasi? stii si tu de cate ori ai intrat pe server sa intrebi de ionut si de ce ti`a scos adminul.. si ca vrei iar... deci.. lasa`ne.. te rugam. Nici nu stiu cum poti sa minti atat Neutral De ce crezi ca atunci cand s`a facut forumul asta si ai postat la "cerere admine" te`am intrebat daca fara admin nu poti sa joci ? asa degeaba, nu? uite afla ca de asta te`am intrebat Wink ca de fiecare data cand intrai pe server cereai admin... hai sa zic, nu de fiecare data... de cate ori te`am prins eu!

SI apropo sunt fata Wink

Ultima editare efectuata de catre kill4puYu in Mar 26 Aug 2008, 19:42, editata de 1 ori
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:25

NU MA MAI POT ABTINE!!BAI ADULTULE DE 20 DE ANI , AR TREBUI SA DAI DOVADA CA AI 20 DE ANI NU 10, CONVOC TOT SERVERUL SA ZICA AICI CND AM INTRAT YO VREODATA PE SERVER SA CER ADMIN!!! VEZI KILL4PUYU CA FACI NISTE AFIRMATII CAM NEFONDATE!! si dupa parerea ta..ce parere mai ... ca nici nu erai pe server!
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Orașul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:42

MiG a scris:
ps: am mai avut admin dar numai am nu pt ca nu am stiut regulile pt ca i am zis lui ionut sa mi l scoata.
si daca tot ai inceput scandalu , nu ai renuntat tu la admin ,a fost scos de nebunu asa ca schh !! pale pale pale
Sus In jos
TzEaPa
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 55

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:45

Bai?Ce crezi ca u nai voie sa primesti slay sau ce?Si app mig daca zice kid ca sunteti putini si numai x1 dc .... te duci la x2?aaa
Sus In jos
bTF|*-GiOcKo
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 24
Orașul : Gir0c CitY :X

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:56

ia sa incheiem subiectu ca deja ajungetzi sa va certatzi !! eu zic sa fie asa cum e...uitam tot si gata...mig daca vrei te comportzi frumos si revii pe server....dar daca ai chef de cearta te rugam sa te duci pe alt server...imi esti prieten dar asa ceva nu se face pe server ce ai facut tu....

eu sunt de parere k topic closed !
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 19:56

Terminati, mig slotul til scot deoarece u nu profiti de el...vad ca intrii cu alte nume, si in plus ma bucur ca nu mai ai admin ca u nu meriti nimik, la 4 jucatori la fiecare echipa u pui bomba in B, si vezi cai fata kill4puya vb si u mai calm...eu nu cred ca are atata imaginatie icat sa zica ca u ai cerut admin pe server..., si vorba ei de cand esti u pe server nu stii ce cuvinte sunt cenzurate...in plus eu sunt mai vechi ca tine pe acest server, u ai venit dupa mine....deci chestia cu 2 ani nu e plauzibila....

TOPIC CLOSED !!!
Sus In jos
PwNeD
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 51
Orașul : Jucand cabal si cs xD
Data de inscriere : 01/08/2008

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 20:12

Ma bag si eu k muscan oala, asa qm se vaga si kill sami exprim parerea:
1.MIG a fost nedreptatit. Nu avea de unde sa stie k se joaca numai la x1 .. Admini trebuiau sa zica la noi veniti. nu sa intrebe jucatorii deoarece nu e treaba lor, in reguli nu scrie k se joaca doar la x1 Exclamation
2.kill4puyu NU MAI MINTI! MIG NICIODATA DA NICIODATA nu a cerut VREODATA admin pe server!!!Asa k dak nu stii mai bine TACI Mad
3.MIG a primit gag pt floda serveru...da tot el are dreptate...explikatimi si mie DE CE NU iati raspuns La Intrebare Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation omul va intrebat si voi nu iati rasp...deci nu e vina lui
Scorpion aicia kred k a fost greseala ta, desi flooda serveru , voi aveati obligatie in calitate de admin sa ii raspundeti la intrebare Exclamation
4.Faza cu cenzuratu e de la "mati" dupa cum e scris in celalt topic...si eu am zis astazi acesst cuvant si mia aparut cenzurat
Ayak si Kid voi stiti mai bine!! rendeer trebuia sa va uitati la contex !
5.Si faza cu: "dc *** numi raspundeti" ce vrei sa faca omu???? Sa numi spuneti k nici unu din voi nu se mai scapa din knd in knd de nervi...dak imi ziceti voi mie k nu mai injurati si voi de nervi...Ma vedeti pe ceru din new york tipand tarzan alien
Eu sunt de parere k MiG are dreptate....

Asa cum am zis , miam exprimat parerea in calitate de jucator cu slot pe Serverul Best Monynet . Ro!
multumesc Very Happy

Edit:
kred k aqma merge zis:
TOPIC CLOSED!
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: .....slay....   Mar 26 Aug 2008, 20:31