BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiti | 

nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 120
Varsta : 25
Orašul : bucuresti
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 17:59

Dizzorder : malazor stiu ca suntem prieteni

Dizzorder : imi place serveru la nebunie!

Dizzorder : intrati pe forum sa vedeti ce belea e Very Happy

Dizzorder : DC *** IMI CENZUREAZA ???

[AMXX] ADMIN Sc@rp1on*NrG gagged Dizzorder from speaking for 0 minutes ( 600 )
[AMXX] You have been gagged

MiG connected
MiG is joining the Terrorist force

* You have been gagged

* You have been gagged

* You have been gagged

* You have been gagged

Connecting to 89.37.70.222:27015...
Connection accepted by 89.37.70.222:27015
* Privilegii acordate

BUILD 2834 SERVER (0 CRC)
Server # 14

MiG connected
MiG is joining the Counter-Terrorist force

[AMXX] ADMIN kLax ungagged MiG
[AMXX] You have been ungagged

MiG : DC AM PRIMIT GAG?

MiG : dc am primti gag?

] say dc am primti gag?

Sc@rp1on*NrG : nush
] say dc am primti gag?

MiG : dc am primti gag?

Sc@rp1on*NrG : nu stiu

*SPEC* kLax : nu stiu ma

MiG : sa mi raspunda malazor!

*SPEC* kLax : asa zo
malazor : ce ma?
MiG : malazor , dc gag?

Sc@rp1on*NrG : malazor nu mai are admin

*DEAD* malazor : nu tiam io
*DEAD* malazor : coae

*DEAD* malazor : ai intrat cu gagu
*DEAD* malazor : ..

Sc@rp1on*NrG : malazor fara coae"
*DEAD* mTw.ATI | Rundll : hay mig

MiG : numai are admin pe dracu ca mi a dat si slay

Sc@rp1on*NrG : termina mig

MiG : ba scorpin ma lasi? vb cu tine?

*DEAD* malazor : cine tia dat slay ma?

MiG : tu malazor pe numele dizzorder

PgL*ReCoiL : MIG TERMINA !

malazor : ce rupt esti

MiG : ba ma lasati?

malazor : ca e altu dizzorder

MiG : MonyNet e cel mai tare server!

PgL*ReCoiL : scorpion

* MiG changed name to Dizzorder
Dizzorder : na

PgL*ReCoiL : nu iai dat

Sc@rp1on*NrG : MIG eu ti-am dat gag si daca nu termini iei ban
PgL*ReCoiL : lu mig slot ?

*DEAD* Dizzorder : i dc i au ban?

Sc@rp1on*NrG : ca nu termini si slotul se scoate din clipa asta

*DEAD* Dizzorder : scorpion zi mi si mie dc ia u ban? ca cer sa mi se explice dc am primit gag?

*DEAD* Dizzorder : CU CE SA TERMIN ????? BA

*DEAD* Dizzorder : VREAU SA STIU DC AM PRIMIT GAG

PgL*ReCoiL : MIG TERMINA SAU ZBORI !

[AMXX] t4*k____- (85.140.2.238,) trying to connect
[AMXX] ADMIN Sc@rp1on*NrG gagged mTw.ATI | Rundll from speaking for 0 minutes ( 600 )
malazor (Radio):Arunc cu Grenada [Smoke]
Dizzorder : ia fa ma sa zbor

Adauga La Favorite --> Best.MonyNet.Ro <--
PgL*ReCoiL : ultimul advertisment

Kicked

deci eu intrasem pe sv sa i spun lui malazor ca am facut o reclamatie "malazor stiu ca suntem prieteni ,dar ti am facut o reclamatie pe forum" cert e ca am incercat sa rescriu de 2 ori si imi cenzura DC NU STIU!, m am enervat si am zis "dc plm imi cenzureaza" si primesc gag, cert e ca nu am primit gag pt ca am vb urat nu stiu pt ce, pt ca dupa ce am dat enter la fraza dc plm am ...., in secunda nr 2 am primit gag, nu se poate sa primesc asa repede, cel mare mi a dat scorpion, trebuia intai sa vada ce am scris urat si sa scrie si el la randul lui amx_gag....iti trebuia cel putin 10-20 de secunde, dar eu am primit gag imediat, si in incercarea mea de a incerca sa primesc un raspuns (crezand ca malazor mi a dar dar s a dovedit a nu fi el , malazor iarta ma ) , nu am primit nimic decat amenintari, scorpion care nu stiu chiar nu stiu cine se crede aici mi a scos slotul bine ca nu l am folosit deloc dar nu vad dc sa mi l scoata ca ii ceream o explicatie..., cert e ca la un moment dat scorpion (care nu stiu CHIAR NU STIU ce a facut de se crede asa god..vad ca elibereaza si sloturi...in fine) se pare ca a avut o revelatie , mie asa mi se pare brusc si a amintit ca el mi a dat gag , dupa cum se observa:
"MiG : dc am primti gag?
] say dc am primti gag?
Sc@rp1on*NrG : nush
Sc@rp1on*NrG : MIG eu ti-am dat gag si daca nu termini iei ban", dc sa i au ban...chiar nu stiu.., nu stiu ce s a intamplat, dar eu unul nu mai stau pe sv, pur si simplu m am saturat sa primesc amenintari cu ban de la niste admini care au venit de 2-3 luni pe sv...., sa vad cum daca ii atragi atentia unui admin primesti slay sau kick...si multe altele, sunt pe comunitatea monynet cred ca de 2 ani si jumatate (kiki sa ma corecteze) cnd inainte era dj monkey si era cs.monynet...si ma rog, dar nu credeam ca o sa ajunga sa isi bata joc..., daca o sa mai joc bine daca nu , mi a facut placere sa joc alaturi de jucatorii de aici.salutari si numai bine.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Joannyta
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 18:06

MiG a scris:
deci eu intrasem pe sv sa i spun lui malazor ca am facut o reclamatie "malazor stiu ca suntem prieteni ,dar ti am facut o reclamatie pe forum" cert e ca am incercat sa rescriu de 2 ori si imi cenzura DC NU STIU!,

Iti cenzureaza din cauza grupului de litere "mati" din cuvantul "reclamatie". Stiu ca nu asta e problema principala dar macar atat sa te ajut si eu Smile
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orašul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:11

din moment ce ai intrat dup`aia cu MiG si nu le`ai zis de prima oara k tu erai Dizzorder si intrebai in continuu "de ce gag? de ce gag?" logic ca ii enervai Wink si d`asta ti`au si spus sa termini Wink

si inainte sa`l acuzi pe malazor cred ca trebuia sa te uiti in consola Wink DE PRIMA OARA.

MiG a scris:
in secunda nr 2 am primit gag, nu se poate sa primesc asa repede

cat iti ia tie sa scri in consola "amx_gag MiG" ?

MiG a scris:
sunt pe comunitatea monynet cred ca de 2 ani si jumatate

daca tot spui de fiecare data ca esti de cand era lupu` catel pe serveru asta trebuia sa stii ca daca iti apare grupul de litere "mat*" intr`un cuvant, iti cenzureaza Wink

EDIT:
ce legatura are cu vechimea ta? pai .... eu una cred ca nu e de ieri faza cu cenzuratul si daca te ducea putin capushoru` iti dadeai seama de ce tot iti cenzureaza sau intrebai frumos "de ce imi cenzureaza?" Very Happy si gata dar nu asta e problema

faza e ca tu de fiecare data cand ai avut ceva de comentat sau mai ales atunci cand ai ramas fara admin.. spuneai pe un ton d`ala ironic "tu nici nu ai venit bine pe server si vrei admin? dar cei care sunt de 2 ani jumate ce trebuie sa ceara" si de 3 ori te`am prins pe server cerand admin :-? iar acum spui ca tu i`ai cerut lu ionut sa ti`l scoata.. pai cum vine asta? :-" da hai ca deja o dam in diverse.

si daca iti mai aduci aminte asa putin si eu am patit la fel de la tine.... mi`ai dat gag, am dat reconect.. ti`am spus ca mi`ai dat degeaba gag.. si mi`ai dat iar.. apoi nu am mai zis nimic.. erai admin, nu aveam nimic de comentat Wink am lasat`o asa... nu te`am mai stresat pe server... am postat si eu atunci pe forum si am vazut ca in zadar.. acum in locul tau nu mai faceam atat scandal Wink

si chit ca nu eram pe server.... AVEM DREPTUL SA NE SPUNEM PAREREA :-? sau nu ? scratch

Ultima editare efectuata de catre kill4puYu in Mar 26 Aug 2008, 19:37, editata de 3 ori
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:18

kill4 puyu, sincer te intreb ce legatura are stiutul meu ca acel cuvant reclamatie face parte din nus tiu ce grup si de aia il cenzureaza si numai stiu ce, deci , ce legatura are asta cu vechimea mea....nu stiu, in al 2 lea rand inainte sa ma acuzi pe mine citeste celalalt post al meu , cel cu slay, sa vezi ce zice scorpion acolo, in al 2 lea rand nu cred ca ar trebui sa te bagi din mom ce nu erai pe server! iar in al 4 lea rand am intrat cu numele pe care mi a dat slay! PS: poate imi demonstrezi si mie fraza asta "daca tot spui de fiecare data ca esti de cand era lupu` catel pe serveru asta"
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Orašul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:26

BA mig ea si-a dat cu parerea atata tot. Ori nu are voie ?? Si nu e cenzurat cuv reclamatie ci doar "mati" !!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:27

te pomenesti ca ma acuzi de faptul ca am folosit cuvantul "matii"???
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:31

Nu eu am zis ca era cenzurat "mati" nu reclamatie... atat tot si oricum nai dreptate in nici un fel.
1.ai primit slay k ai pus bmb la X2 si se juca doar x1 !!!
2.ai luat gag de la scorp ca tot flodai intreband de 1000 de ori dc slay
3.ai dat retry de vreo 3,4 ori si apoi ti-ai schimbat numele !!!
4.ai tot continuat sa tot intrebi dc gag dc slay si ti-am zis k daca mai comentezi o sa zbori de pe sv ( cand am jucat cu celalalt nume)
5.ai zis "hai sa vad. zboara-ma , dami si ban !

Deci te rog sa termini

Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:42

mig: ba kid fi serios cnd am intrebat de 10000 de slay??? poate dc gag
eT kId: si slay si gag @!
eT kId:
mig: .ai primit slay k ai pus bmb la X2 si se juca doar x1, nu mi a zis nimeni ca se joaca acolo, pac slay direct
mig: atunci cnd am primit slay AM IESIT DE PE SV SI AM SCRIS CEREREA SI CND AM INTRAT DIN NOU AM ZIS FAZA CU suntem prieteni nu stiu ce... si am primti gag atunci
mig: .ai dat retry de vreo 3,4 ori si apoi ti-ai schimbat numele !!! , am dat retry de 2 ori SI MI AM SCHIMBAT NUMELE PT CA MALAZOR NU MA CREDEA CINE SUNT
mig: .ai tot continuat sa tot intrebi dc gag dc slay , cum dracu poti sa zici ca am intrebat de 1000 de slay ba kid cnd yo am iesit imediat si am facut cererea
mig: cum dracu poti?????????
mig: raspunde mi pls
eT kId: asa este
eT kId: cum am sp
mig: ce ai spus?
mig: nu e asa deloc
mig: SE VEDE IN CONSOLA CLAR , CE VREI MAI MULT DE ATAt?
mig: erai si pe sv
mig: ori te ascunzi dupa deget
mig: !!!!!
eT kId: posteaza pe forum si lasama
eT kId: am si eu treaba
mig: ai timp sa imi raspunzi in calitate de admin
eT kId: am alta treaba
eT kId: nu numai admin
eT kId: intreaba si pe altii
eT kId: ca pe mn mai tot intrebat toata ziua !
mig: pe cine dracu sa intreb daca cu tine am treaba si vad ca tu minti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mig: ce te am intrebat toata ziua me nene ca iti arat arhiva cu orele
eT kId: eu mint
eT kId: ?
mig: ce te am intrebat toata ziua me nene ca iti arat arhiva cu orele
mig: da minti dupa cum se vede
mig: y2k_991: .ai primit slay k ai pus bmb la X2 si se juca doar x1, nu mi a zis nimeni ca se joaca acolo, pac slay direct
mig: atunci cnd am primit slay AM IESIT DE PE SV SI AM SCRIS CEREREA SI CND AM INTRAT DIN NOU AM ZIS FAZA CU suntem prieteni nu stiu ce... si am primti gag atunci
mig: .ai dat retry de vreo 3,4 ori si apoi ti-ai schimbat numele !!! , am dat retry de 2 ori SI MI AM SCHIMBAT NUMELE PT CA MALAZOR NU MA CREDEA CINE SUNT
mig: .ai tot continuat sa tot intrebi dc gag dc slay , cum dracu poti sa zici ca am intrebat de 1000 de slay ba kid cnd yo am iesit imediat si am facut cererea
eT kId: DECI TOT CE AM SCRIS PE FORUM ESTE ADEVARAT
eT kId:
eT kId: !
eT kId: !!!
mig: CONSOLA SE PARE CA NU E DEACORD CU TINE
eT kId: si gata te rog lasama
eT kId: posteaza pe FORUM SI LASAMA
eT kId: K IEI IGN
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:43

si ce ai postat ce am vb pe mess ?Smile) crezi ca intereseaza pe cnv ?Neutral si app cati ani ai 10 ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orašul : Costangeles
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   Mar 26 Aug 2008, 19:48

MiG eu zic sa incetezi ca deja postezi aiurea :/
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.   

Sus In jos

nu stiu daca aveti rabdare sa cititi.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Police Department - Regulament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Reclamatii/Sugestii :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: