BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiti | 

.....another post...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 120
Varsta : 25
Orašul : bucuresti
Data de inscriere : 06/08/2008

MesajSubiect: .....another post...   Mar 26 Aug 2008, 23:23

in primul rand ati inchis topicul eu neavand ocazia sa va raspund, eu cred ca rational si logic este ca un topic sa se inchida atunci cnd se ajunge la injuraturi la amenintari si altele, nu ca zice scorion nrg (care e mai vechi ca mine Smile)) ) , nu se inchide ca zice el topic close, sau altcineva, pwned eu iti multumesc pt sustinere, desi are sub 15 ani , gandeste cel mai logic dintre voi , scorpion cum poti sa spui ca eu puneam bmb la x1 sau la cat ai zis cnd eu eram ct? (tu fiind pe sv..) si apropo nu m a anuntat nimeni ca se joaca la x2 sau la x1, scorpion ai 16 ani anul trecut am avut si eu varsta ta...stiu ca e greu omule la 16 ani dar ce sa i faci..incearca sa te comporti ca la 16 ani, nu ma apuc sa ti povestesc de alti jucatori ma vechi de care nu ai auzit ca nu sunt genu care sa ma intrec in cine a mai vechi...eu ti am zis de cnd sunt crezi bine nu crezi bine pt tine, kid pt tine ce sa zic am 17 ani...buletinul nu ti l pot arata ca nu sunt in halul asta de i***t incat sa mi fac poza la buletin sa ti demonstrez tie un pusti de 16 ani , cati ani am yo, e deajuns sa ti spun ca s nascut pe 10 iulie 91, kill4puyu...nu stiu cnd ai venit cine esti...ce esti fata baiat...dar lasa ma sa te intreb cv ca de la 17 la 20 de ani , fata o tu esti fraiera (imi vine alt cuvant in minte dar ma abtin) cum dracu poti inventa aceste lucruri ca yo veneam pe sv si ma rugam de ionut sa mi de a admin...de unde le scoti din cur? scorpioane inca odata dai dovada ca nu citesti ce scriu altii inainte si scrii asa ..ca chioru... scorpioane inca cv pt tine, daca zici ca esti mai vechi ca mine dc dupa scandalul ala mare te ai dus pe warpsoft repede ai primit admin nu stiu pe ce sv ai primit administrator pe forum si acm ca a plecat si viola si foley si multi altii ai ramas singurel si ai venit aici? daca erai asa de vechi cum zici tu nu plecai de pe sv asta si ramaneai aici si la bine si la rau , probabil ca habar n ai nici de cheta care vroiam sa o facem cu r2 si ionut , nu cred ca ai de unde sa stii ca pe tine nu te a sunat nimeni si nu ti a zis nimeni pt ca esti un simplu jucator aici. nu zic mai multe ca m am plictisit sincer sa va scriu, pt ce sa va mai scriu? la ce foloseste sa va demonstrez cv ce voi deja aveti bagat in cap opusul? va las sa credeti ce vreti , faptul ca ionut nu s a bagat ma suparat f tare, parca ne am sti de ieri ba ionute. va doresc numai bine.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mar 26 Aug 2008, 23:33

PS: uite cum dinnou te inseli scorpion ce ai zis tu "eu nu cred ca are atata imaginatie icat sa zica ca u ai cerut admin pe server..." si ce a zis kill4puyu:"frate ma lasi? stii si tu de cate ori ai intrat pe server sa intrebi de ionut si de ce ti`a scos adminul.. si ca vrei iar... deci.. lasa`ne.. te rugam. Nici nu stiu cum poti sa minti atat"

deci te ai inselat!
Sus In jos
KIKI
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 45
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 00:21

Va rog eu ceva.... teminati cu cearta!!!! chiar nu isi are rostul. A gresit Scorpion cu slay-ul ala dar toti cred k am mai si gresit. nu e chiar asa o tragedie.... MIG e jucator vechi pe serv, si nici el nu merita sa fie tratat asa..... Dar tocmai pt k e jucator vechi, si pt ca a avut admin, trebuia sa fie mai calm si sa nu se ajunga aici.... Yo zic ca e doar o neintelegere si lasati-o asa.... chiar nu are rost sa continuam o astfel de discutie.... jucati in continuare pe serv si totul va fi ok.... Smile
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 140

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 00:41

Nu am dat eu slay mah eu am dat gag ca nu mai termina in chat devenise stresant !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://best-monynet.wikiforum.ro
kLax
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 58
Varsta : 87
Orašul : bucuresti PTM

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 00:45

mig nush ce sa zik cu primitu de slay si gag k nu eram pe sv... da si cand ai intrat cu niku mig scuzama da chiar devenisei stresant k dece ai primit gag si intr-un fel itzi cautai iar gagul
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 01:09

am primit slay am venit pe forum am intrat inapoi pe sv am scris cv lui malazor am primit gag....intelege cineva ce am scris?
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 01:36

gata ma incetati mai beti un pahar cu apa calmativa si gata:-??
Sus In jos
Mony
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 02:13

aolooo ce-i cearta asta aici?? n-avetzi ce face mey baietzi??
Mig ar trebui s-o lasji mai moale k nici u nu ejti mai breaz sji nici unu nu e mai breaz suntem egali sji fiecare a gresjit mai mult sau mai putzin.. nu tre` sa facem o tragedie din asta... Gata Calmatzi-va acu` scriu yo topic closed lasatzi uitarii un slay un gag un drac impielitzat avetzi alte probleme mult mai grave care nici nu suporta comparatzie.. in viatza asta, asja k batetzi palma sji impacatzi-va!
Sji ink ceva.. nu conteaza vechimea pe sv ci conteaza ce sjtii sa faci cu un admin, slot sau ce naiba ai... k dak nu sjtii sa faci nika cu ele dejaba joci pe sv de 5 ani... Sji yo una cred k pot sa ma bag in discutzia asta k va cunosk pe totzi de la a la z... sji pe monkey sji pe r2 am fost de cand erau 3 insji pe sv Smile) gata calm down!!!

Ultima editare efectuata de catre Mony in Mier 27 Aug 2008, 03:08, editata de 1 ori
Sus In jos
kLax
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 58
Varsta : 87
Orašul : bucuresti PTM

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 03:05

mony sa itzi explic eu ce sa intampla daca te-ai plictisit sa citesti. mig face reclamtzie k a primit slay gag etc aiurea si restu ii sar in cap, si de aici degenereaza alte discutzi care nu isi au rostul
Sus In jos
PwNeD
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 51
Orašul : Jucand cabal si cs xD
Data de inscriere : 01/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 08:06

Klax asa crezi tu tata??
In postu cu "slay" eu am scris cva si voi nu ati bagat in seama

PwNeD a scris:

Ma bag si eu k muscan oala, asa qm se vaga si kill sami exprim parerea:
1.MIG a fost nedreptatit. Nu avea de unde sa stie k se joaca numai la x1 .. Admini trebuiau sa zica la noi veniti. nu sa intrebe jucatorii deoarece nu e treaba lor, in reguli nu scrie k se joaca doar la x1
2.kill4puyu NU MAI MINTI! MIG NICIODATA DA NICIODATA nu a cerut VREODATA admin pe server!!!Asa k dak nu stii mai bine TACI
3.MIG a primit gag pt floda serveru...da tot el are dreptate...explikatimi si mie DE CE NU iati raspuns La Intrebare omul va intrebat si voi nu iati rasp...deci nu e vina lui
Scorpion aicia kred k a fost greseala ta, desi flooda serveru , voi aveati obligatie in calitate de admin sa ii raspundeti la intrebare
4.Faza cu cenzuratu e de la "mati" dupa cum e scris in celalt topic...si eu am zis astazi acesst cuvant si mia aparut cenzurat
Ayak si Kid voi stiti mai bine!! trebuia sa va uitati la contex !
5.Si faza cu: "dc *** numi raspundeti" ce vrei sa faca omu???? Sa numi spuneti k nici unu din voi nu se mai scapa din knd in knd de nervi...dak imi ziceti voi mie k nu mai injurati si voi de nervi...Ma vedeti pe ceru din new york tipand tarzan
(mia fost lene sa pun si fetele)

Va rog careva sa ma contrazica in ce am scris mai sus si sami spuna ce am gresit in ce am spus. Exclamation
Eu cu asta vam ziso Razz

Edited by Pwn: BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA VAM ZIS SA MA CONRAZICETI
NICI nu ma bagati in seamaX(X(X(
Chiar sutneti enervanti de aqma...avand in vedere k nu aveti cum sa ma contraziceti MiG Este nevionvat si este vina voastra Razz Razz Razz Razz

Ultima editare efectuata de catre PwNeD in Mier 27 Aug 2008, 14:06, editata de 1 ori
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 10:27

GATA !!!!

MONY ARE DREPTATE INCHEIATI SUBIECTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOPIC CLOSED !!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 10:48

kLax a scris:
mony sa itzi explic eu ce sa intampla daca te-ai plictisit sa citesti. mig face reclamtzie k a primit slay gag etc aiurea si restu ii sar in cap, si de aici degenereaza alte discutzi care nu isi au rostul
da mony, iti dau dreptate, dar sper sa nu fi inteles gresit , eu nu am spusca sunt vechi ca sa ma laud sau sperand ca, daca spun asta sunt tratat altcumva sau altele, pur si simplu am spus..sunt pe sv....si credeam ca o sa ajunga sa isi bata asa joc, in al 2 lea rand in cateva cuvinte klax a spus totul! au spun cv si voi veniti au altele in capu meu!, si dc sunt suparata asa de tare este faptul de cum sunt tratat de scorpion ma ameninta ca imi da ban ca zbor...ca puii mei ce mi o mai face, nu stiu cine te crezi, dar se pare ca ai uitat ca ai venit de pe warpsoft mai degraba ai fugit de acolo pt ca aveai toate conditiile un admin un administrator si dupa cum am mai zis! au plecat mai multi (crema) si ai plecat si tu si ai venit aici numai ca unii dintre ei au avut bunul simt sa nu vina aici , se pare ca tu nu l ai avut si se pare ca te comporti de parca ai fi dumnezeu aici! cu speranta sa se miste cv..numai bine.
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Orašul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 12:28

ma nu mai face atatea posturi ca esti enervant de acum... daca mai continui asa o sa ai ban !

Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 27
Orašul : Campulung Muscel
Data de inscriere : 21/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 12:32

si ban-ul cine il da ? albino albino albino inchide topicu si gata !
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 12:33

banu pe forum il dau eu Smile) si nul inchid ca sa nu mai comenteze altii Wink
Sus In jos
Sc@rp1on*NrG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 12:35

INCHIDE TOPICU SI GATA !!!!

CA EU NU MAI ZIC NIMIK INDIFERENT DE CE ZICE MIG !!!!
Sus In jos
J@me$
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 27
Orašul : Campulung Muscel
Data de inscriere : 21/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 12:36

pai tocmai....inchidel ca sa nu mai comenteze si altzii ,MIG nu o sa mai faca posturi pe forum.... ! Si nu mai amenintzatzi (vb la plural) una doua cu ban!!!
Sus In jos
KIKI
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 45
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 13:01

k1d0r a scris:
ma nu mai face atatea posturi ca esti enervant de acum... daca mai continui asa o sa ai ban !

pt ce ii dai mah ban? pt ca e enervant? mama ce tare esti tu... pai ma gandesc k asa faci si pe serv, daca te enerveaza unul ii dai direct ban.... Neutral
E adevarat k e stresant cu toate posturile astea aiurea, pt un gag, slay, sau e draq a fost.... dar deja ma gandesc k are si el dreptate daca tu esti in stare sa il ameninti cu ban "pt k e enervant"..... Kid, te rog frumos, daca cumva te enerveaza ce scriu acum, sa nu imi dai ban... Wink

PS: Eu am cerut sa redeschida topicul pt ca mi sa parut aberant ce sa scris mai sus...
Sus In jos
bTF|*-GiOcKo
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 23
Orašul : Gir0c CitY :X
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 14:17

gata calmatziva plz...toti suntem oameni...mai gresim...dar trebuie sa si iertm....suntem prieteni si ar trebuii sa trecem cu vederea orice...si la urm urmei e doar un joc...ptr asta nu trebuie sa ne certam....sper ca neam intzeles Smile

edit: kill4puyu gata termina ....nu mai incepe iara !!!
calm down
citeste bn ce am scris mai sus si aplica Smile

Ultima editare efectuata de catre bTF|*-GiOcKo in Mier 27 Aug 2008, 14:34, editata de 1 ori
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orašul : Costangeles

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 14:23

MiG a scris:
si dc sunt suparata asa de tare este faptul de cum sunt tratat de scorpion ma ameninta ca imi da ban ca zbor...

lol!

MiG a scris:
nu stiu cine te crezi, dar se pare ca ai uitat ca ai venit de pe warpsoft mai degraba ai fugit de acolo pt ca aveai toate conditiile un admin un administrator si dupa cum am mai zis! au plecat mai multi (crema) si ai plecat si tu si ai venit aici numai ca unii dintre ei au avut bunul simt sa nu vina aici , se pare ca tu nu l ai avut si se pare ca te comporti de parca ai fi dumnezeu aici! cu speranta sa se miste cv..numai bine.

le mai scoti mult ochii cu asta? Neutral vad ca numai asta stii sa spui !

ah.. si KIKI.. eu cred k nu ar fi trebuit sa se planga atat pentru slay`u ala.. gag.. si ce`a mai luat.. k daca isi aduce bine aminte nici el nu a fost stralucit cand a fost admin :-j d`asta i s`a si scos. si daca tot zici de mine ca inventez domnule matur MiG, cum ti`a venit ideea sa spui ca tu i`ai cerut lu ionut sa`ti ia adminu`? Neutral
Sus In jos
dIFuSioN
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 15:54

hai gata Mad Mad Mad

Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Mier 27 Aug 2008, 18:36

daca iai dat ban ai face bine sa il scoti inainte sa te vad pe mess
Sus In jos
PwNeD
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 51
Orašul : Jucand cabal si cs xD
Data de inscriere : 01/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 08:13

Ba kill4puyu ai probleme grave, "fato" , dak vrei sa te certi dute si injuraal pe vio si lasane in pace...
Veiziti de treaba ta k pana aqma numai tampenii ai spus. Momentan MiG nu e vinovat cu nmka avand in vedere k nu mati contrazis...
Exclamation

kill4puYu a scris:

si daca tot zici de mine ca inventez domnule matur MiG, cum ti`a venit ideea sa spui ca tu i`ai cerut lu ionut sa`ti ia adminu`?
Tu gandesti un pik ce spui???Laughing Laughing no ofense Razz

Edited by PwN: Eu va sugerez sa terminati cearta si sa revina totu la normal
Edoted last time: cika eu ma bag in seama...ba desteeapto..
1.Nu te mai baga in seama asa de mult
2.De knd ai venit ma pe server???nici nu kred k esti mai veche k mne
3.Eu nu stiu cu cine ma pun?? Cine esti tu ma?? Neo??
4.un singur lucru nu ai spus adevarat din posturile tale la acest subiect.toate au fost minciuni gen: " mig intra pe server si ii cere admin lui 2nd.."
5. GATA CU CEARTA

Hai cu totii sa revenim la normal Si gata???OK???suntem oameni nu bestii.

Ultima editare efectuata de catre PwNeD in Joi 28 Aug 2008, 08:23, editata de 2 ori
Sus In jos
kill4puYu
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 28
Orašul : Costangeles

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 08:19

taci frate ca stiu ce`am spus, poate sa aprobe si ionut ! Wink si nu te mai baga in seama.. subiectul asta s`a terminat Wink toti sunt fericiti GATA ! si nu ma mai enerva ca ne suparam Neutral si te`as ruga sa nu mai postezi aiurea Wink vad ca tu tot cauti cearta.. esti cam ciudat Neutral hai dnd ! Wink postezi degeaba acum ca n`o sa`ti mai raspunda nimeni Wink

Era gata cu cearta de mult... numai ca tu tot cauti cearta aiurea Wink d`asta am si zis ca acum te`ai bagat degeaba !
Sus In jos
MiG
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 09:30

si dc nu te aproba?
Sus In jos