BEST.MONYNET.RO

Vizitati serverul nostru : Best.Monynet.Ro !

AcasaCalendarFAQInregistrareConectare

Distribuiti | 

.....another post...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
KIKI
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 45
Varsta : 32
Data de inscriere : 08/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 10:27

kill4puyu.... spune-mi si mie care e diferenta intre MiG, care o tot da inainte cu fiecare de pe unde a venit si care vechi e pe aici, si tine, care tot zici de cum cere MiG admin...... E treaba ta ce vb MiG cu Ionut? Dai tu cumva admine? Eu sincer nu te cunosc dar nu cred ca e cazul sa vb tu despre cum cer altii admine......

Eu va sugerez la toti sa terminati povestea asta pt ca nu are nici un rost..... MiG, in loc sa postezi atat pe aici, intra si joaca pe server ca nu ti-a scazut rankul de la slay-ul ala..... Si termina cu acuzele la adresa lui Scorpion. Nu conteaza cand si de unde a venit, conteaza ce treaba face el pe aici ca admin..... Iar restul mai ganditi-va pt ce se da ban..... Am vazut niste reguli scrise de Ionut.... Va sugerez sa le respectati si sa nu mai amenintati asa de usor cu ban.... Am mai spus si la altii, va spun si voua.... Nu sunteti zei daca aveti comanda de addban.... Sunteti doar niste playeri care au rolul de a admina serverul pt buna functionare a lui...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dIFuSioN
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 25
Orašul : Focsanigeles
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 11:11

Deci va rog sa nu va mai certati !!!!

Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 51
Orašul : Jucand cabal si cs xD
Data de inscriere : 01/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 15:16

KIKI tu tot timpu ai fost un intelept Very Happy dupa cum a scris pe forumu vechi R2: adminu nu este un premiu, este o responsabilitate...
Asa ca nu mai dati vina unu pe altu
MiG e nevoinovat
Scorpion e nevinovat
Malazor e nevionvat
NIMENI NU E VINOVAT!! OK? asa k terminati si jucati pe server in contiunare...

Bft la frage Razz Razz
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 17:30

Iar ati inceput? Nu vati calmat de la apa ?...iesiti si pe afara relaxativa poate va trece...am pedepsit vinovatu gata acum incetati ca deja o dati in altele si se ajunge departe...
Sus In jos
2nd
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 189
Data de inscriere : 31/07/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 17:54

********nu stiu cine te crezi, dar se pare ca ai uitat ca ai venit de pe warpsoft mai degraba ai fugit de acolo pt ca aveai toate conditiile un admin un administrator si dupa cum am mai zis! au plecat mai multi (crema) si ai plecat si tu si ai venit aici numai ca unii dintre ei au avut bunul simt sa nu vina aici , se pare ca tu nu l ai avut si se pare ca te comporti de parca ai fi dumnezeu aici! cu speranta sa se miste cv..numai bine.*******

Ba MiG nu te intereseaza pe tine cine si de unde a venit ca daca o luam pe dastea ... tu mai acuzat pe mine ca mint si imi ziceai "pai ce ala e nebun sa posteze pe forum daca nu e adevarat" da frate e nebun iti zic eu si puyu are dreptate miai cerut admin pe server Smile nu mai acuza degeaba ... si calmeazate ! lasal tu pe scorpion ca e un admin foarte bun defapt nu fac comparatie toti admini sunt buni ca daia iam ales...defapt sunt foarte buni bounce bounce bounce
Sus In jos
Mony
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/08/2008

MesajSubiect: Re: .....another post...   Joi 28 Aug 2008, 20:04

topic closed!!!
Cine mai scrie de acu` incolo are ban pe forum gata ba nene va certatzi pt un nika sji altzii se baga pe langa sa mai zika sji ei cate ceva... deci am spus destul de clar dar ma repet pt cei care se fac k nu vad Topic Closed!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: .....another post...   

Sus In jos

.....another post...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BEST.MONYNET.RO :: Reclamatii/Sugestii :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: